BOMBERIS yra mados komunikacijos projektas, kuris jungia mano, Arnoldo Remeikos, 2016 m. pradėtą rašyti autorinį tinklaraštį apie didmiesčio stilių, madą ir gyvenimo būdą ir 2017 m. įkurtą virtualų Lietuvos ir kaimyninio regiono drabužių dizainerių showroomą.

Man taip artimu minimalizmu persmelktame tinklaraštyje su bendraminčiais dalinuosi pamąstymais apie tokią madą, kuriai dažnai nėra skiriama pakankamai dėmesio mainstreaminėje žiniasklaidoje, – rašau apie nišinius kūrėjus, kalbinu mados naujokus, apžvelgiu alternatyvias tendencijas, prisimenu pamirštas istorijas.

Savo ruožtu e-showroome savo naujausias kolekcijas šiuo metu pristato daugiau nei dvi dešimtys Lietuvos ir regiono kostiumo dizainerių. 2018 m. planuoju baigti su dvigubai daugiau dalyvių, kurie atstovaus skirtingas dizaino kryptis – ne tik drabužių, bet ir juvelyrikos, galanterijos, interjero objektų dizainą. Siekiu vietos žmones, o vėliau – ir užsieniečius, pažindinti su nepriklausomų dizainerių darbais, populiarinti Lietuvoje ir regione sukurtus unikalius jų produktus.

Vaido Jokubausko nuotrauka